Dłonie i paznokcie są szczególnie narażone na zniszczenie. Wpływ na to ma przede wszystkim ich kontakt z różnorodnymi środkami chemicznymi, jak choćby te służące utrzymaniu czystości w domu czy mieszkaniu. Ponadto, wiele kobiet korzysta z zabiegów stylizujących paznokcie, które niestety mają na nie negatywny wpływ. Jak się jednak okazuje, w salonach kosmetycznych dostępne są różnorodne zabiegi, których celem jest regeneracja, a tym samym również odbudowa osłabionych paznokci. Do jednego z wyżej wymienionych zalicza się manicure japoński.

Czym jest manicure japoński?

Manicure japoński to zabieg, polegający na wcieraniu w płytkę paznokcia preparatów z witaminami i minerałami. Co istotne, powinno się to odbywać w sposób energiczny. Następnie płytka paznokcia posypywana jest pudrem. Dzięki temu paznokcie odzyskują swój naturalny wygląd i blask oraz stają się odpowiednio odżywione.

Gdzie wykonywany jest manicure japoński?

Głównie skorzystać z niego można w salonach kosmetycznych, gdzie sztab wykwalifikowanych osób przeprowadzi go krok po korku zgodnie ze sztuką. Wyspecjalizowane salony kosmetyczne, trudniące się tego typu zabiegami znajdują się między innymi we Wrocławiu czy w Warszawie. Należy pamiętać o tym, aby postawić na te cieszące się dobrą sławą, ponieważ wówczas będziemy mieć pewność, że zabieg zostanie wykonany tak jak należy, a przez to jego efekty będą spełniać nasze oczekiwania

Recommended Articles