Revlon to matka, która powstała wiele dziesiątek lat temu na Manhattanie. Zapoczątkowana przez trzech mężczyzn, w latach 30-tych XX wieku najpierw zajmowała się produkcją lakierów do paznokci, aby później rozszerzyć swą działalność na inne dziedziny kosmetyków z tak zwanej kolorówki.

Dlaczego warto kupić kosmetyki Revlon?

Szeroka gama produktów do makijażu tej amerykańskiej firmy to wysoka jakość w optymalnej cenie. Dzięki temu, że producent dokłada wszelkich starań, aby dopasować kosmetyki do rozmaitych potrzeb – skóry suchej, tłustej, mieszanej lub normalnej.

Kosmetyki do makijażu zostały stworzone tak, aby jak najlepiej połączyć ochronę, świetny efekt oraz pielęgnację. Szeroki wybór kolorów oraz rodzajów tych kosmetyków pozwala na stworzenie niezapomnianego makijażu.

Podkłady od Revlon

W ofercie marki można znaleźć podkłady przeznaczone do rozmaitych rodzajów cery. Tym, co je łączy, jest szeroki wybór odcieni, który pozwala na dopasowanie odpowiedniego koloru do każdego typu urody.

Na szczególną uwagę w tej materii zasługują podkłady Revlon Colorstay – zobacz. To seria, którą stworzono z myślą o szczególniej trudnej, problematycznej cerze tłustej.

Tej rodzaj skóry ma skłonność do niedoskonałości, a także mocnego błyszczenia się, szczególnie w cieplejsze dni. Dzięki podkładom Revlon można zniwelować ten efekt, jednocześnie nie powodując sztucznego wyglądu makijażu.

Dobór najlepszego kosmetyku dla cery tłustej

Dzięki lekkiej formule, podkłady Colorstay nie powodują sztucznego efektu i zatykania porów. Chronią przed występowaniem niedoskonałości. Dodatek filtra UPF 15 zapewnia również pełne bezpieczeństwo przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Oferujący produkty marki Revlon sklep stacjonarny lub internetowy zapewnia pełną gamę kolorów dla każdego koloru karnacji bez względu na rodzaj skóry.

Recommended Articles