Jeśli chcemy korzystać ze sztucznych rzęs, możemy decydować się na przedłużanie rzęs w salonie lub doklejanie sztucznych rzęs. Jeśli przedłużenie rzęs zostanie zrealizowane w salonie wówczas można liczyć, że będą się one trzymały nawet do trzech tygodni. Natomiast korzystanie z takich usług w salonie to dodatkowe, często wysokie wydatki. Znacznie tańszym oraz mniej niszczącym naturalne rzęsy rozwiązaniem jest decydowanie się na doklejanie sztucznych rzęs.

Jakie rzęsy do przedłużania wybierać?

ardell-2pack-sztuczne-rzesy-na-paskuWybierając zestaw sztucznych rzęs można decydować się na:
– sztuczne rzęsy, gdzie cała linia rzęs górnych może być przyklejana od jednego kącika oka do drugiego,
– sztuczne kępki, które składają się z kliku rzęs, które można przyklejać w dowolnym miejscu.
Wybierać można takie rozwiązania, które są dopasowane do potrzeb, a także indywidualnych upodobań. Natomiast warto brać pod uwagę, że jeśli chce się zwiększyć objętość rzęs wówczas warto skorzystać z zestawów sztucznych rzęs, które pozwalają na przyklejanie całej linii rzęs. Natomiast jeśli chce się jedynie delikatnie podkreślić spojrzenie, wówczas warto postawić na ardell zestaw, który składa się ze sztucznych kępek.

Wiodące produkty

Postawienie na ardell zestawy to możliwość pozyskania sztucznych rzęs od wiodącego na rynku producenta. Zanim postawi się na konkretny zestaw sztucznych rzęs, warto określić w jaki sposób zamierza się z nich korzystać. Wstępnie dobrym rozwiązaniem może być zestaw startowy rzesy ardell. Pozwala on uzyskać dostęp do zestawu, w którym wykorzystywany jest klej wodoodporny, naturalne włosie. Dodatkowo zestawy startowe rzesy ardell pozwalają zapewnić łatwość aplikacji oraz naturalny efekt. Lekkość oraz komfort noszenia to dodatkowe atuty sztucznych rzęs dostępnych w tym zestawie. Jednocześnie mogą być one wielokrotnie wykorzystane.

Recommended Articles