Lakiery tradycyjne nadal cieszą się bardzo duża popularnością, jednak można zaobserwować, że z roku na rok coraz więcej pań rezygnuje z nich na rzecz paznokci, które są wykonywane metodą hybrydową. Należy zaznaczyć, że wspomniane hybrydy wyróżniają się przede wszystkim głębokimi kolorami czy trwałością. Na szczególną uwagę zasługują lakiery hybrydowe ibd.

Dlaczego warto zdecydować się na lakiery IBD?

Panie doskonale zdają sobie sprawę, że paznokcie pomalowane zwykłym lakierem będą świetnie się prezentowały, jeżeli będą systematycznie poprawiane. Dla znacznej większości kobiet zdecydowanie bardziej wygodnym rozwiązaniem okazują się paznokcie hybrydowe. Właściwie zaaplikowane przy wykorzystaniu produktu ibd hybryda mogą wytrzymać w idealnym stanie nawet do 4 tygodni.

Ponadto paznokcie przedstawicielek płci pięknej zyskają dodatkowa ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami. Produkty wspomnianej marki wyróżniają się na bardzo trudnym i wymagającym rynku wyjątkowymi kolorami, które są niezwykle głębokie. Kobiety posiadające wygodny pędzelek nie będą miały większych problemów z dokładną aplikacją.

Jakie są jeszcze atuty lakierów marki IBD?

Lakiery hybrydowe ibd wyróżniają się także na rynku bardzo dużym wyborem pod względem wzorów czy kolorów – wejdź. Jeżeli kosmetyczka będzie posiadała odpowiednie umiejętności może zdecydować się na wykorzystanie niezwykłych efektów, które na pewno przyciągną spojrzenie innych kobiet.

Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju pyłki. Kobieta może w ten sposób osiągnąć takie rodzaj wykończeń, jak:

  • efekt lustra
  • efekt syrenki
  • efekt halo
  • efekt kameleona

Panie powinny także bardzo poważnie zastanowić się nad różnego rodzaju ozdobami, czy lakierami, które dadzą niesamowity metaliczny efekt. Ich aplikacja nie jest skomplikowana, dzięki czemu kobieta będzie w stanie bez żadnego problemu wykonać ją samodzielnie.

Recommended Articles