Z pewnością większość z nas zastanawia się czasem, z czego wynika szybsze pojawienie się zmarszczek u jednych osób, podczas gdy osoby w tym samym wieku nadal cieszą się nieskazitelnie piękną skórą. Bardzo dużo zależy tu od genów, jednak prawidłowa i systematyczna pielęgnacja twarzy i ciała również się do tego przyczynia. Dobre efekty osiągają kobiety, które od lat stosują naturalną pielęgnację, na przykład korzystając z produktów marki Nature Queen Kosmetyki te mają bardzo dobre składy, bazujące na wyciągach z roślin i olejach naturalnych. Nie da się ukryć, że pielęgnacja twarzy czy ciała naturalnymi kosmetykami jest stosunkowo droga. Czasem jednak lepiej zainwestować w jeden porządny produkt, na przykład nature queen hydrolat, zamiast korzystać z dziesięciu tańszych zamienników.

Naturalna pielęgnacja – krok po kroku

Aby przejść na naturalną pielęgnację, przede wszystkim, należy znaleźć markę, która jest dobra jakościowo. Może to być Nature Queen Kosmetyki tej marki uznawane są zarówno przez profesjonalistów jak i zwykłych użytkowników. Później należy stosować się do kilku zasad obowiązujących w naturalnej pielęgnacji:

1. Stosować łagodne produkty. Na przykład zamiast peelingu mechanicznego, naturalny peeling enzymatyczny.
2. Zamiast toniku, stosować na przykład nature queen hydrolat.
3. Stawiać na oczyszczenie – na przykład nature queen pianką myjącą.
4. Stawiać na naturalne nawilżenie – włączyć do codziennej pielęgnacji oleje.

Ostatni punkt wydaje się być najistotniejszy. Niektóre osoby obawiają się włączenia olejów do codziennej pielęgnacji. Boją się efektu przetłuszczenia cery. Nic bardziej mylnego! Olej wręcz pomaga w regulacji sebum i powoduje, że nawet skóra tłusta wraca do normy. Nature queen pianka myjąca zawiera oleje, ułatwiające dogłębne oczyszczenie skóry twarzy i ciała.

Zobacz na: Lavandin

Recommended Articles