W Polsce manicure winylowy zdobywa coraz większą popularność, ale pomimo tego w dalszym ciągu wiele kobiet nie ma zielonego pojęcia, jak go prawidłowo wykonać. Niniejszy artykuł to doskonały wybór właśnie dla tych osób, które chcą wykonać profesjonalny manicure vinylux, ale niestety nie mają zielonego pojęcia jak za to zadanie się odpowiednio zabrać.

Co warto wiedzieć?

W pierwszej kolejności warto wyraźnie zaznaczyć, że oryginalny lakier winylowy od renomowanego producenta jest niesłychanie trwały i bardzo szybko zasycha. W składzie lakieru znajdują się specjalne polimery winylowe, dzięki którym nie trzeba utwardzać lakieru lampami LED. Polimery winylowe skutecznie utwardzają lakier i co najważniejsze zabezpieczają płytkę paznokcia. Jest to idealny wybór dla tych kobiet, które raz na zawsze chcą zapomnieć o blaknięciu i kruszeniu się paznokci.

Jak zrobić piękny manicure winylowy?

Aby nałożyć nowy lakier winylowy, należy postępować zgodnie z instrukcją podaną przez producenta. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim dokładne oczyszczenie płytki paznokcia. Manicure vinylux robi się tak samo jak zwykły manicure. Każdy, kto chociaż raz nakładał lakier klasyczny nie powinien mieć z tym zadaniem żadnego większego problemu. Jeżeli pojawi się prześwitująca płytka, to należy nałożyć kolejną warstwę lakieru. Kobiety, które boją się odprysków, mogą dodatkowo zabezpieczyć manicure winylowy za pomocą utwardzaczy. W chwili obecnej jest to najprostszy sposób, aby wzmocnić profesjonalny manicure vinylux.

Recommended Articles