Codzienne szczotkowanie zębów powinno być jak najbardziej dokładne. Tylko dzięki temu możliwe jest zachowanie zdrowia zębów na lata. Właśnie dlatego tak istotne jest, by nie wybierać pierwszej lepszej pasty do zębów, ale uważnie sprawdzać skład i skuteczność, a także dostosować jej właściwości do wymagań uzębienia oraz ogólnego stanu jamy ustnej. Czy naturalne produkty są dobrym rozwiązaniem?


Pasta, która pozostawia zęby gładkie

Pasta, która pozostawia zęby gładkie

Nikt nie lubi, kiedy po myciu zębów pozostaje sporo resztek pokarmu lub osadu, który łatwo tworzy się na płytce nazębnej – chociażby po wypiciu kawy lub herbaty. Szczotkowanie wydaje się wtedy niemal bezużyteczne, a na pewno niewystarczająco skuteczne. Dobre i bezpieczne oczyszczanie zębów zapewniają naturalne pasty do zębów – na szczególną uwagę zasługuje tutaj pasta Natura Siberica, która swoim składem przekonuje szczególnie fanów naturalnych sposobów pielęgnacji. Zawiera m.in.:

– papainę,
– czarną sól,
– białą glinkę,
– bambusowy węgiel drzewny.

Są to jedne z ważniejszych składników. Papaina dobrze radzi sobie z uporczywym kamieniem nazębnym, czarna sól zapobiega rozwojowi drobnoustrojów w jamie ustnej, a pozostałe pozwalają wydobyć naturalną biel szkliwa. Sprawdź więcej na https://naturasiberica.com.pl/pl/menu/pasty-do-zebow-299.html

Naturalna biel zębów

Zarówno biała glinka, jak i bambusowy węgiel drzewny pozwalają zębom odzyskać ich dawny, bielszy kolor. Dużą zaletą, którą posiada Natura Siberica pasta do zębów jest jej delikatne, ale skuteczne działanie. Dzięki temu zęby nie są narażane na ścieranie się szkliwa lub uszkodzenia dziąseł. Organiczny skład pozwala stopniowo uzyskać pożądany odcień uzębienia bez konieczności stosowania inwazyjnych metod, które często są wątpliwej jakości i wiążą się z większym ryzykiem osłabienia zębów.

Naturalna pasta do zębów inspirowana roślinnością syberyjską to dobry wybór dla dorosłych, chcących zadbać o optymalną ochronę jamy ustnej z efektem wybielenia.

Rekomendowane artykuły