Nasz sklep, w swoim szerokim asortymencie, posiada duży wybór kolczyków bananów. Jest to mała, wielofunkcyjna ozdoba do piercingu, swoim kształtem rzeczywiście przypominająca banan. Oferujemy zarówno bardziej klasyczne, jak i bogato zdobione modele, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Jak zawsze, gwarantujemy oczywiście wysoka jakość, w połączeniu z niską ceną.

Minimalistyczny gadżet na każdą okazję

Dawniej, piercing kojarzył się głównie z subkulturami oraz przynależącą do nich młodzieżą. W obecnych czasach, kolczyki możemy spotkać niemal wszędzie – na ulicach, w sklepach, a nawet w szkołach. Kolczyki banany, nie bez powodu zyskały miano popularnych. Cenione są głównie za uniwersalność i wielofunkcyjność. Bananowy piercing, będzie prezentował się efektownie zarówno w uchu, jak i w nosie. Ponadto, kolczyk banan jest minimalistyczną ozdobą, idealnie wpisującą się w klimat każdej stylizacji. Będzie równie dobrze komponował się z rockową koszulką, wytartymi jeansami, ale nie straci uroku także w towarzystwie zwiewnej sukienki. Zachęcam do przejrzenia oferty na Crazyneedles.pl.

 

Szalona stylizacja z kolczykiem bananem w roli głównej

Nasze kolczyki banany świetnie sprawdzają się również w przypadku nieco bardziej szalonych stylizacji. Gorąco zachęcamy do zakupu naszych modeli z pomarańczowym lub niebieskim zdobieniem. Będą wspaniałym uzupełnieniem, modnego obecnie stylu boho. Polecamy także banany, uzupełnione efektownym kryształem. Wpiszą się idealnie w królewski styl glamour, posłużą za świetne dopełnienie eleganckiego looku czy orientalnej stylizacji.

Recommended Articles