Makeup Revolution to marka znana zarówno początkującym makijażowym samoukom jak i profesjonalnym makijażystom na całym świecie. Swój debiut miała na początku 2014 roku w Anglii. Popularność zyskała dzięki połączeniu wysokiej jakości z przystępnymi cenami. Podąża za aktualnymi trendami, często wypuszczając nowe kolekcje. Kosmetyki Makeup Revolution są w 100% cruelty free (żadne zwierzę nie ucierpiało przy ich produkcji i testowaniu). Marka ma zamiar zmienić w przyszłości składy swoich produktów na całkowicie wegańskie.

Revolution kosmetyki to nie tylko Makeup Revolution. W jej skład wchodzą mniejsze marki takie jak I Heart Revolution, Makeup Obsession czy Planet Revolution. Każda z nich ma wyjątkowe produkty, ale wszystkie łączy dobra jakość i cena.

Kultowe produkty

Kosmetyki Revolution kojarzą się przede wszystkim z paletami cieni do powiek. Paletki Reloaded w wielu wariantach kolorystycznych czy paletki w kształcie tabliczek czekolad są produktami, z którymi wiele osób zaczyna makijażową przygodę.

Oprócz palet Revolution oferuje kosmetyki do makijażu z praktycznie każdej kategorii. Podkłady i korektory, róże i rozświetlacze w kształcie serduszek, produkty do brwi i ust. To tylko część stale powiększającego się asortymentu.

Makeup Revolution- współprace

Marka nie stoi w miejscu. Rozwija się, by zapewniać produkty najlepszej jakości zgodne z obecnymi trendami. Revolution często podejmuje współprace z artystami makijażowymi, innymi markami lub z innymi rozpoznawalnymi postaciami.

Zainteresowaniem cieszy się kolaboracja Bratz, Disney, Soph czy Przyjaciele. Popularne kolekcje powstały również z utalentowanymi Polkami:  Wersow, Natalią Siwiec, Kitulcem oraz Maxineczką.

Recommended Articles