Panie, które mają długie włosy i uwielbiają zmieniać się, obowiązkowo muszą mieć w swojej łazience kilka produktów do stylizacji włosów. W drogeriach można znaleźć mnóstwo kosmetyków, które przyczyni się do tego, że dana fryzura będzie perfekcyjnie wykonana i co najważniejsze, utrzyma się przez wiele godzin w nienagannej formie.

 

Żel do włosów

Żel do włosów jeszcze do niedawna królował w męskiej kosmetyczce. Obecnie jednak wiele pań dostrzegło, iż bez tego produktu ciężko stworzył wiele fryzur. Żel do włosów potrafi, jak żaden inny produkt ujarzmić fryzuję. Sięgają po niego panie, które uwielbiają fryzury, w których żaden włos się nie porusza. Jest idealny przy wszelkich kokach, upięciach, kłosach, kucykach itp. Trzeba jednak pamiętać, iż należy uważać z ilością żelu, którą się nakłada na włosy.

 

Pianki do włosów

Mocna pianka do włosów tutaj dostępna sprawdza się u wielu kobiet. Najczęściej jednak ten produkt można dostrzec w łazience kobiety, która uwielbia loki, fale lub włosy wyprostowane prostownicą. Dzięki niej szybciej i sprawniej można zakręcić włosy, ułożyć poszczególne pasma lub stworzyć niesforne upięcie na głowie. Piankę nakłada się na wilgotne włosy. Następnie należy je lekko podsuszyć, po czym można już tworzyć swoją efektowną fryzurę przy użyciu lokówki, karbownicy, czy prostownicy.

 

Lakier do włosów

Przy wilgotnej, wietrznej pogodzie lakier jest wręcz niezastąpiony. Nie ma chyba kobiety, która nie posiadałaby w swoim domu choć małego opakowania z mocnym lakierem. Idealnie dopełni on fryzurę, wzmocni ją i utrwali na wiele godzin. Spryskać lakierem można praktycznie każdą fryzurę. Stosują go nawet kobiety, które mają bardzo krótkie włosy, jak i te, które uwielbiają naturalny efekt i chcą uzyskać go poprzez przeczesanie włosów palcami i właśnie spryskanie ich mocnym lakierem. Producenci stworzyli bardzo bogatą ofertę jeżeli chodzi o lakiery, więc bez problemu można dostać produkt, który przeznaczony będzie nawet dla najbardziej niesfornych i niepodatnych na układanie włosów.

Recommended Articles