Podkłady Revlon cieszą się ogromną popularnością w świecie kosmetycznym, utrzymując wysoką pozycję w rankingach. Wyróżniają się przede wszystkim doskonałą trwałością i ponadprzeciętnym kryciem. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje sztandarowy produkt marki, czyli podkład Revlon Colorstay.

Podkład Revlon Colorstay – najbardziej rozpoznawalny produkt marki

Podkład Revlon Colorstay to produkt, który charakteryzuje się naturalnym wykończeniem bez efektu maski, który charakterystyczny jest dla wielu drogeryjnych kosmetyków o mocnym kryciu. Formułę wyróżnia także brak olejów w składzie, a także ochrona przed promieniowaniem słonecznym na poziomie SPF 20.

Dostępny jest w wersji dla cery suchej oraz tłustej w kilku praktycznych odcieniach, które należy dopasować indywidualnie do potrzeb skóry. Przez producenta uznawany jest za podkład o średnim kryciu, zatem aby ukryć ewentualne niedoskonałości, należy również użyć korektora lub innych kosmetyków o podobnym działaniu.

Podkład Revlon – jak wybrać idealny?

Wybierając  podkład do twarzy Revlon, należy zastanowić się w pierwszej kolejności, jaki mamy rodzaj skóry. Tłustą, mieszaną czy suchą? W pierwszym przypadku sprawdzi się produkt matujący, który absorbuje nadmiar sebum i niweluje błyszczenie, pozostawiając skórę świeżą.

W przypadku skóry suchej należy zastosować produkty o właściwościach nawilżających, które przeciwdziałają powstawaniu na skórze widocznych, suchych plam. Ponadto podkłady mogą również wykazywać właściwości rozświetlające, kryjące, dzięki czemu można dopasować je do indywidualnych potrzeb skóry czy określonej sytuacji.

Rekomendowane artykuły