Dbanie o włosy jest ważne dla wielu osób. By utrzymać włosy w idealnym stanie, ważne jest, by dobrać odpowiednie do rodzaju włosów kosmetyki. By jak najlepiej zadbać o włosy, dobrze jest używać kosmetyków, które wzajemnie się uzupełniają. Komplementarne działanie sprawi, że kondycja włosów poprawi się z dnia na dzień.

Moroccanoil – płynne złoto dla każdej włosomaniaczki

Olej arganowy to od lat znany składnik kosmetyków mający znakomite oddziaływanie na włosy czy skórę. Olej arganowy świetnie nawilża włosy i utrzymuje je w doskonałej kondycji. Jest podstawowym składnikiem kosmetyków Moroccanoil z oferty Bellita.

Kiedy włosy są mocno przesuszone

Kosmetykiem idealnym do włosów mocno przesuszonych będzie olejek do włosów. Jeżeli jego podstawą, tak jak w olejku Moroccanoil będzie olej arganowy, włosy bardzo szybko zyskają odpowiednie nawilżenie.

W codziennej pielęgnacji włosów przesuszonych niezbędny będzie również odpowiednio dobrany szampon. Szampon nawilżający marki Moroccanoil z serii Hydration prócz oleju arganowego zawiera również witaminy A + E oraz składniki, które pomagają zwalczać wolne rodniki.

zestaw kosemtyków moroccanoil

Włosy zniszczone

Włosy zniszczone, podobnie jak przesuszone potrzebują szczególnie troskliwej pielęgnacji. By odpowiednio zadbać o włosy, które są w nie najlepszej kondycji, najlepiej zastosować serię kosmetyków przeznaczonych do włosów, które wymagają regeneracji. Spośród kosmetyków Moroccanoil można wybrać np. zestaw z serii Repair. Odpowiedni szampon i odżywka szybko poprawią stan włosów.

Do włosów kręconych

Osoby posiadające włosy kręcone powinny sięgać po kosmetyki pomagające podkreślić ich strukturę, np. krem podkreślający loki czy odżywkę do włosów kręconych. Takie właściwości mają kosmetyki Moroccanoil z serii Curl. Zapewniaja one włosom kręconym odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki czemu są one sprężyste i zdefiniowane.

Rekomendowane artykuły