Czynników, wpływających na kondycję włosów i skóry głowy może być wiele i jeżeli osłabienie nie jest spowodowane chorobą lub innymi przyczynami zdrowotnymi, objawiającymi się osłabieniem również innych partii ciała można wpłynąć na poprawę kondycji włosów, przyspieszyć ich wzrost oraz ponownie zagęścić przerzedzoną fryzurę. Ratunkiem w przypadku, gdy standardowe odżywki i maski nie działają są wcierki.

Wcierki do włosów Sattva – kiedy się sprawdzają?

Twoje włosy wyrastają z cebulek, osadzonych w skórze głowy więc żeby zdrowo rosły przede wszystkim musisz zadbać o zdrowie i prawidłowe pH skóry głowy oraz wzmocnienie mieszków i cebulek włosowych. Dzięki regularnemu stosowaniu wcierek, których skuteczność poza składem opiera się na konieczności wykonywania masażu głowy skóra głowy odzyskuje zdrowie i dzięki temu może swobodnie pozwalać na wzrost włosów.

Co znajdziesz w składzie wcierek Sattva?

Osłabione włosy potrzebują naturalnego odżywienia. Składniki pochodzenia naturalnego, głównie ekstrakty z ziół i roślin, rosnących naturalnie w lasach i na łąkach, połączone odpowiednio we właściwych proporcjach stają się sposobem na przywrócenie siły i blasku osłabionym włosom. Te produkty są doskonałe do stosowania regularnie i na długotrwałym, rutynowym użyciu opiera się ich skuteczność. Stosowanie wcierek Sattva, zawierających szafran, cynamon, kozieradkę, hibiskus, anyż lub lukrecję nie obciąża nawet cienkich, wypadających włosów.

Wcierki Sattva – czy są skuteczne?

Wcierki Sattva są odpowiednie dla osób, posiadających przerzedzone, osłabione w wyniku chorób włosy. Szczególnie sprawdzają się również u osób, zapuszczających włosy, potrzebujących intensywniejszego tempa ich wzrostu. Produkty te są skuteczne dzięki regularnemu i długotrwałemu stosowaniu, dlatego nie ma co liczyć na efekty po dwóch dniach używania wcierki. Rezultat w postaci baby hair pojawia się po około trzech tygodniach regularnego wcierania produktu we włosy i wykonywania masażu skóry głowy specjalnym masażerem lub palcami.

Rekomendowane artykuły