Makijaż na pierwszą randkę

Randka to bardzo emocjonujące przeżycie dla obu strony. Zwykle idziemy tam z dużą nadzieją na rozpoczęcie nowego związku. Niesiemy ze sobą także wiele obaw i niepewności. Dla kobiet jest to okazja do oczarowania swojej sympatii. Zwykle szykujemy się na tę okazję, zakładając jakieś pociągające ciuchy oraz malując się zmysłowo. Wykonanie idealnego makijażu na pierwszą randkę to nie lada wyzwanie. O czym powinnyśmy pamiętać, aby nie zaliczyć wtopy? Co zrobić, aby nasz ukochany nie uciekał z krzykiem? Ostatnia sytuacja raczej w małym stopniu będzie zależeć od tego co mamy na twarzy, chyba że naprawdę przesadzimy.

Jeśli nie radzimy sobie za bardzo z pędzlami i eyelinerami a na co dzień właściwie się nie malujemy, mamy dwie możliwości. Po pierwsze, warto rozważyć pójście na randkę bez makijażu. Nie powinnyśmy się obawiać, że nasz partner źle na to zareaguje. Jeśli nasz cera jest ładna i na co dzień nie wymaga tony podkładu i korektora, warto postawić na naturalność. Możemy na przykład zadbać o lekkie podkreślenie oka lub ust i na tym poprzestać. W tej sytuacji mniej znaczy więcej. Salon kosmetyczny to druga możliwość. Nasz makijaż może perfekcyjnie wykonać dobra kosmetyczka. Radom jest miastem w którym znajdziemy liczne dobre gabinety urody. Pamiętajmy jednak aby nie przesadzać. Jeśli na co dzień nie stosujemy wielu kosmetyków lub w ogóle się nie malujemy, nie wiemy jak nasza twarz zareaguje na nowe produkty. Spływanie podkładu czy też reakcje alergiczne nie są pożądaną atrakcją w tak miły wieczór. Dlatego naturalność to zawsze lepsza alternatywa.

Dobre utrwalenie makijażu to klucz do sukcesu. Rozmazany tusz pod okiem czy rozpływający się podkład to nie są ładne widoki. Warto zabrać ze sobą kilka płatków bibułki oraz puder i raz czy dwa dokonać kontroli make-upu w toalecie. Zwłaszcza jeśli tańczymy, nasz makijaż może słabo znieść pot i ciepło. Makijaż na randkę powinien być zmysłowy i delikatny. Zbyt mocny i ciężki będzie z pewnością przytłaczał naszego partnera. Make- up powinien dodawać nam pewności siebie, jednak nie udawajmy kogoś kim nie jesteśmy. Maska na twarzy nigdy nie wygląda dobrze. Warto pozwolić sobie na trochę naturalności a nasz partner z pewnością to doceni. Wielu panów nie lubi, gdy ich partnerka pojawia się na randce w ostrym, widocznym z daleka makijażu. Sztuczność już dawno wyszła z mody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>