Na idealny dobór podkładu wpływają takie czynniki, jak dobranie kosmetyku kolorystycznie, ale także, jeśli chodzi o formułę. Musimy mieć więc pewność, że w przypadku skóry suchej i na której widoczne są zmarszczki podkład Loreal nie będzie ich podkreślał. Niezwykle istotną kwestią jest także dobranie podkładu tak, aby kolorystycznie pasował nam pod każdym względem.

Możemy dzięki temu nie musieć martwić się, że fluid będzie na twarzy widoczny, co niestety nie będzie korzystne. Dobrze dobrany podkład bowiem, stapia się idealnie ze skórą, maskuje mankamenty urody, a także nie jest na twarzy widoczny.

Jaki fluid Loreal na specjalne okazje?

Loreal podkłady występują w wersji na co dzień, w formule bardziej nawilżającej, jednak możemy znaleźć też kosmetyk idealny na specjalne okazje w wersji długotrwałej. Jednak osoby, które mają cerę tłustą lub mieszaną i niestety nie mogą cieszyć się z podkładu na twarzy długi czas, powinny wybierać wersje 24H, jednak nakładać ją na mokro, aby podkład wyglądał na dużo lżejszy.

Jakie Loreal podkłady wybierać do cery suchej?

Cera sucha ma skłonności do podkreślania suchych skórek, a także, jest zdecydowanie bardziej narażona na powstanie zmarszczek. Podkłady Loreal, które w tej sytuacji powinny być dobierane, to zdecydowanie formuły nawilżające. Możemy mieć dzięki temu pewność, że będziemy prezentować się o wiele bardziej świeżo, zdrowo i młodziej.

Marka Loreal stara się, aby każda klientka miała szansę dobrać dla siebie idealny podkład, dlatego znajdziemy wersje, które różnią się od siebie nie tylko formułą, ale także przede wszystkim kolorystyką.

Loreal podkłady dostępne na stronie Drogeria.pl.

Rekomendowane artykuły