Surface bar może nam się sprawdzić, kiedy poszukujemy ozdoby efektownej i wyjątkowej. Jeszcze kilka lat temu ozdoby tego typu były znane wyłącznie osobą, które należały do określonych subkultur, ale obecnie coraz więcej osób decyduje się wykonać surface bar piercing, aby móc wyróżniać się, fundując sobie ozdobę bez wątpienia wyjątkową. Należy jednak pamiętać, o odpowiednim dobraniu osoby, która wykona zabieg, ale także kolczyki surface bar, prawidłowo nam dobierze. 

Piercing surface, co jest istotne w jego wykonaniu?

Surface bar kolczyk powinien zostać dobrany pod względem wielkości, a także musimy mieć na uwadze, że najlepiej sprawdzi się ozdoba wykonana z tytanu. Należy mieć także świadomość tego, jak ważna jest odpowiednia budowa kolczyka i jego wielkość, która powinna zostać dobrana przez specjalistę. Tylko tak będziemy pewni, że efekt końcowy będzie spełniał nasze oczekiwania w pełni, a także, że nie narazimy się z powodu surface piercingu, na żadne dolegliwości zdrowotne.

Ile goi się rana po surface bar?

Piercing surface to nie tylko konieczność dobrania odpowiedniego kolczyka, ale także przede wszystkim świadomość, że rana goi się, nawet kilka miesięcy. Musimy liczyć się z tym, że od 3, a nawet w niektórych przypadkach po 4 miesiącach rana nie będzie do końca wygojona. Warto jednak stosować się do wskazówek dotyczących pielęgnacji, które otrzymamy od piercera, wykonującego nam zabieg, bo tylko tak będziemy pewni, że o wiele szybciej poradzimy sobie z bólem, pieczeniem, a także innymi dolegliwościami po zabiegu.

Rekomendowane artykuły