Manicure hybrydowy to najnowszy trend w kosmetykach do paznokci. Ta procedura pozwala przedłużyć efekt zadbanych paznokci do trzech tygodni. Zabieg jest bezpieczny dla płytki paznokcia, a paznokcie przybierają naturalny wygląd. Trwałe lakiery hybrydowe kupić można w wielu wyspecjalizowanych placówkach.

Podstawowe właściwości lakierów hybrydowych

Preparaty do zabiegów łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i żelu, który twardnieje pod wpływem promieniowania UV. Pigmenty zawarte w trwałych lakierach hybrydowych zapewniają łatwość aplikacji wysokiej jakości produktu kosmetycznego, szeroką gamę kolorów, a właściwości żelu, długotrwały efekt. Na płytce paznokcia tworzy się warstwa ochronna. Powłoka nie odpryskuje jak zwykły lakier. Jest wyjątkowo trwała i odporna, a paznokcie są zadbane.

Jest w czym wybierać. Wybór jest oczywisty

Trwałych lakierów hybrydowych Provocater nie da się porównać z niczym innym. Manicure za pomocą lakierów żelowych jest doskonałą alternatywą dla osób, które nie są gotowe do przedłużania paznokci innymi sposobami i zarazem cenią sobie naturalność, a także boją się przeprowadzania inwazyjnych procedur w strukturze płytki paznokcia. Manicure hybrydowy jest bezpieczny i nieinwazyjny. Oferta spodoba się także osobom ceniącym swój czas. Ten nowoczesny sposób na manicure w salonie zabiera jednorazowo nie więcej niż 55 minut. Oznacza to, że jest tylko nieco dłuższy niż zwykła procedura, a efekt utrzymuje się o wiele dłużej.

Recommended Articles