Kolczyki w uchu to najczęściej wybierane przekłucia. Doświadczeni piercerzy zakładają najróżniejsze kolczyki, umożliwiając swoim klientom ozdobienie ich ciał zgodnie z indywidualnym poczuciem estetyki. Kolczyki w uszach są popularną ozdobą, noszoną przez kobiety i przez mężczyzn. Jak nazywają się różne przekłucia uszu?

Zanim zdecydujesz się na kolczyk – zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Niezależnie od tego, czy już wybierasz kolczyki do uszu (dostępne na https://crazyneedles.pl/pl/menu/kolczyki-do-uszu-153), czy na razie nieśmiało zastanawiasz się, jaki rodzaj przekłucia cię interesuje, pamiętaj, że zawsze najważniejsze jest twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Decydując się na zrobienie kolczyka, zawsze korzystaj z usług piercerów, posiadających odpowiednie kompetencje. Nie bój się zadawać pytań! O rodzaj biżuterii do danego przekłucia, o pielęgnację świeżego przekłucia, o ryzyko ewentualnej migracji oraz o wszelkie inne kwestie, które będą cię interesować.

Przekłucia ucha – jak można ozdobić tą część ciała?

Piercing ucha może mieć najróżniejsze formy. Najpopularniejsze z nich, tzw. earlobe, to klasyczne przekłucie płatka ucha. Popularnością cieszą się również przekłucia typu helix, czyli przekłucia wykonywane w górnej części chrząstki. Istnieje kilka rodzajów tego przekłucia, różniących się dokładnym umiejscowieniem kolczyka. Tragus to z kolei przekłucie chrząstki znajdującej się najbliżej twarzy. Snug jest nazwą przekłucia, w którym przebija się dwie warstwy chrząstki w zewnętrznej części ucha. Kiedy już twoja nowa ozdoba się wygoi, będziesz mógł kupić nowe kolczyki do ucha i cieszyć się swobodą w ozdabianiu swojego ciała.

Rekomendowane artykuły