Dobrze wszystkim znane przysłowie mówi, że wygląd jest wizytówką człowieka i jest w tym sporo prawdy. Nie chodzi tu jednak jedynie o ubiór, ale również zadbane włosy, zęby, cerę oraz stopy i dłonie. W przypadku kończyn duży wpływ na ich wygląd mają paznokcie. W tym artykule powiemy sobie o zabiegach, na które warto się wybrać, aby móc cieszyć się ich wyjątkowym wyglądem.

Manicure – to warto wiedzieć

Manicure warszawa to zabieg, którego celem jest zadbanie o wygląd paznokci u rąk. Wyżej wspomniany nie polega jedynie na stylizowaniu paznokci, czyli między innymi ich malowaniu, ale również na wyrównywaniu skórek czy poddawaniu pielęgnacji ich płytki. Manicure we Wrocławiu to dosyć powszechny zabieg, który wykonują wszystkie salony kosmetyczne, w związku z czym nie ma problemu, aby się na niego wybrać.

Pedicure – to warto wiedzieć

Pedicure warszawa jest zabiegiem podobnym do manicure, jednak dotyczy on paznokci znajdujących się u stóp. W jego trakcie specjalista wykonuje szereg czynności, których celem jest zadbanie o płytkę paznokcia. Pedicure Wrocław to również stylizacja paznokci u stóp – malowanie ich lakierem, wykonywanie zdobień itp.

Manicure i pedicure – dla kogo?

Zarówno manicure jak i pedicure to zabiegi przeznaczone dla mężczyzn i kobiet. W przypadku pań z reguły są one rozszerzone o stylizację paznokci, natomiast w przypadku panów poprzestaje się na wyrównywaniu skórek i pielęgnacji płytki paznokcia.

Rekomendowane artykuły