Bardzo często panie pragną mieć rozświetloną twarz. Wszystko jest możliwe przy użyciu odpowiedniego bronzera. Jednym z bardzo znanych marek wspomnianego kosmetyku jest firma Lovely. Lovely bronzer to produkt bardzo dobry a przy tym niedrogi. Decydując się na  odpowiedni kosmetyk trzeba również wiedzieć jak dobrze należy go używać.

Jak nakładać na twarz bronzery?

Bronzer to obowiązkowy kosmetyk w każdej kosmetyczce. Bronzery Lovely to przykład bardzo popularnych kosmetyków, które często są wybierane zarówno przez profesjonalne makijażystki, jak i do użytku domowego. Używając odpowiedniego bronzera, można mieć pewność, że twarz będzie rozświetlona, ale także będzie sprawiać wrażenie twarzy nieco opalonej.  Użycie pasującego do cery bronzera, daje gwarancję na skorygowanie rysów twarzy. Ponadto jest to kosmetyk, który w każdej chwili można zetrzeć i nałożyć go ponownie, gdy wcześniejsze nałożenie nie dało satysfakcjonujących efektów. Bronzer marki Lovely, tak jak i inne bronzery, najlepiej jest na skórę twarzy nakładać odpowiednim pędzelkiem.  Do tego celu dobrze jest wykorzystać pędzel, który jest mocno ścięty, praktycznie aż do linii prostej. Drugim rodzajem pędzla do nakładania bronzera jest pędzel o miękkim włosiu, zaokrąglony, przypominający kulkę.

Gdzie nakładać bronzer?

Najlepiej nakładać jest bronzer na partie czoła, na obie skronie i na policzki w celu podkreślenia kości policzkowych. Po nałożeniu odpowiedniej partii bronzera na skórę, dobrze jest ją mocno wetrzeć. Najczęściej jednak kierujemy się zasadą, że te rejony  twarzy, które chcemy ukryć, wyszczuplić lub wyostrzyć smarujemy bronzerem.

Rekomendowane artykuły