Pięknie zaznaczone brwi to najczęściej efekt makijażu. Aby uzyskać idealny rysunek brwi, warto zdecydować się na zastosowanie szablonów do ich stylizacji.

Idealny makijaż brwi

Mocno podkreślone brwi są dzisiaj bardzo modne. Żeby nadać im taki wygląd, konieczne jest użycie odpowiednich kosmetyków do ich make-upu. Do wyboru są dzisiaj różne rodzaje produktów – cienie, woski, kredki, pomady czy tusze.

Aby makijaż był jeszcze bardziej efektowny, a przy tym także prostszy w wykonaniu, warto kupić też szablony do stylizacji brwi. Kiedy warto z nich skorzystać? Jak ich używać?

Szablony do brwi – kiedy się sprawdzą?

Szablony przeznaczone do brwi to specjalne plastikowe nakładki, które posiadają wycięty rysunek brwi. Dzięki niemu można odrysować brwi na łuku brwiowym.

Takie akcesoria kosmetyczne sprawdzą się w poniższych przypadkach:
– brwi są bardzo jasne,
– brwi mają ubytki,
– brwi zostały wydepilowane,
– brwi zostały utracone, na przykład na skutek wypadku, choroby.

W sprzedaży można znaleźć dzisiaj szeroką gamę takich produktów, na przykład szablony do brwi Ardell. Jest to praktyczny zestaw zawierający aż 4 różne szablony.

Jak korzystać z szablonów do stylizacji brwi?

Żeby otrzymać idealne brwi szablon należy przyłożyć do miejsca, w którym znajdują się brwi. Szablony są elastyczne, dlatego dobrze dopasowują się do łuku brwiowego.

Następnie należy zaznaczyć przestrzeń wewnątrz szablonu, aby zaznaczyć kontur brwi. Najlepiej zrobić to z wykorzystaniem kredki do brwi albo cieni do brwi oraz cienkiego pędzelka. Potem szablon można zadąć i wypełnić powstały kontur cieniami, pomadą albo woskiem do makijażu brwi.

Wobec tego szablony przeznaczone do stylizacji brwi to bardzo pomocne akcesoria kosmetyczne, za pomocą których można łatwo podkreślić wygląd brwi i sprawić, że będą wyglądały perfekcyjnie – odwiedź Darmar. Taki makijaż można również wykonać znacznie szybciej niż odręcznie!

Recommended Articles