Wśród różnego rodzaju innowacyjnych zabiegów w gabinetach kosmetycznych można wymienić pedicure callus. Warto dowiedzieć się, na czym polega ten zabieg i jakie są jego zalety.

Charakterystyka zabiegu callus peel

Zabieg callus peel wykonywany jest przy użyciu różnego rodzaju kwasów kosmetycznych. Warto go wykonywać w pełni profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, które znajdują się na przykład w takich miastach jak Warszawa lub Wrocław. Zabieg tego rodzaju polega przede wszystkim na zmiękczaniu twardego naskórka, który znajduje się na stopach. Dzięki temu może on zostać w bardzo dobry sposób usunięty, a skóra ponownie stanie się miękka oraz gładka. Podczas zabiegu można także usunąć posiadane pęknięcia pięt.

Zalety zabiegu

Zabieg callus peel z całą pewnością posiada szereg zalet. Przede wszystkim jego efekt jest bardzo szybko odczuwalny. Jest to także zabieg bardzo szybki i przyjemny dla osoby, u której jest wykonywany. Efekt po pedicure kwasami utrzymuje się przez stosunkowo długi czas. Polecane jest wykonanie trzech zabiegów, z częstotliwością co trzy tygodnie. W późniejszym czasie, jeśli to będzie konieczne, poleca się wykonywać zabiegi jedynie co miesiąc. Tego rodzaju zabieg posiada fantastyczne właściwości lecznicze.

Rekomendowane artykuły