Jak wiadomo wypielęgnowane, a także zadbane dłonie oraz paznokcie są pewnego rodzaju wizytówką przedstawicielki płci pięknej. Niestety znaczna większość pań nie może się poszczycić długą płytką paznokciową. Cierpi na tym przede wszystkim wygląd dłoni. Doskonałym sposobem na przedłużenie paznokci są tipsy.

Dlaczego panie powinny zdecydować się na klej do tipsów ibd?

Koniecznie należy zaznaczyć, że przedłużenie paznokci metodą z tipsami powinno być niezwykle starannie wykonane. Kobieta nie może sobie pozwolić na krzywo założony tips. Wszystko musi zatem zostać nie tylko równo, ale również trwale przyklejone do płytki paznokcia. Niezbędny będzie właściwy klej. Produkt musi być odpowiednio dopasowany zarówno do tipsów, jak i umiejętności osoby, która wykonuje naklejanie. Świetnym rozwiązaniem będzie primer ibd.

Nie jest rekomendowane zaopatrywanie się w klej dostępny praktycznie w każdym kiosku. Może bowiem przyczynić się do zniszczenia płytki paznokcia.

Jakie atuty ma primer ibd?

Panie przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie produktu, powinny uwzględnić szybkość w schnięciu. Ibd glue zaliczany jest do produktów szybkoschnących. Jest zatem niezwykle przydatny dla profesjonalistek. Na samym początku mogą mieć kłopoty mniej doświadczone przedstawicielki płci pięknej.

Omawiany produkt sprawi, że tips będzie idealnie pokrywał się z naturalną płytką paznokcia kobiety. Na szybkość schnięcia kleju do tipsów IBD oddziałuje przede wszystkim jego gęstość. Warto wiedzieć, że im gęściejszy będzie preparat, tym szybciej będzie schnął.

Bardzo istotne znaczenie w klejeniu tipsów będzie miała właściwa aplikacja spoiwa. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że nie jest potrzebna duża ilość kleju, by dobrze przykleić tips. W zupełności wystarczy buteleczka z aplikatorem, którym może być pędzelek. Należy unikać powstawania pęcherzyków powietrza.

* źródło

Rekomendowane artykuły