Producenci lakierów do paznokci starają się stale udoskonalać swoje wyroby, żadnemu z nich jednak nie udało się do tej pory stworzyć lakieru, który pozostałby na paznokciach dłużej niż tydzień. Nic więc dziwnego, że kiedy tylko stylizacja hybrydowa pojawiła się na rynku kosmetycznych usług, podbiła serca kobiet w całej Polsce, a nawet na świecie.

Na czym polega manicure hybrydowy?

Jest to sposób zdobienia paznokci polegający na pomalowaniu ich specjalnym, światłoutwardzalnym lakierem, ale bez przedłużania jak ma to miejsce w przypadku tipsów. Utwardzony lampą UV lakier tworzy powłokę odporną na ścieranie i uszkodzenia, dzięki czemu można liczyć na nawet kilkutygodniową trwałość, wykonując manicure hybrydowy Warszawa jest miejscem, gdzie zabieg ten wykonywany jest bardzo często, nawet mimo wyższych cen niż w innych miastach, ale na taką stylizację decydują się nawet mieszkanki najmniejszych miejscowości.

Olśniewający efekt hybryd

Wielką zaletą takiego zdobienia jest nie tylko trwałość powłoki, ale też idealny wygląd paznokci. Kolor zachowuje głębię i połysk, czego nie zapewnią zwykłe lakiery. Wiele kobiet nosi dziś więc paznokcie hybrydowe Warszawa Centrum ma zaś wiele miejsc, gdzie można je wykonać na bardzo wysokim poziomie. Jeśli przy tym taka stylizacja wykonywana jest starannie, nie musi zaszkodzić paznokciom, zatem można korzystać z takich zabiegów nieustannie. Gwarantuje to pożądany efekt, na pewno więc warto zdecydować się na paznokcie hybrydowe Wrocław i inne miasta też będą dobrym miejscem do ich wykonania.

Rekomendowane artykuły