Lakiery Semilac 5 in 1 coraz częściej goszczą w kosmetyczkach pań, jak i na półkach w profesjonalnych salonach, w których wykonuje się manicure i pedicure. Nowoczesne, trwałe i efektowne lakiery świetnie nadają się do tego, by szybko i sprawnie upiększyć paznokcie. Odkąd marka Semilac wypuściła na rynek produkty, które zastępują kilka innych, panie jeszcze chętniej robią paznokcie samodzielnie we własnym domu. Dlaczego? Odpowiedź poniżej.

Semilac 5w1 – co to takiego?

Semilac 5w1 to produkt, który z powodzeniem zastąpi kilka innych kosmetyków, których najczęściej używa się do zrobienia perfekcyjnego manicure hybrydowego. Innowacyjny lakier do paznokci jest jednocześnie bazą, topem, kolorem, środkiem nadbudowującym płytkę paznokcia, jak i lakierem, dzięki któremu można przedłużyć paznokcie nawet o 1 cm. Producenci z miesiąca na miesiąc wypuszczają na rynek nowe lakiery Semilac 5 in 1, dzięki czemu panie zdecydowanie mają w czym wybierać. Od jasnych, subtelnych kolorów po najmodniejsze odcienie tego sezonu.

Semilac 5w1 – popularne kolory

Kobiety najczęściej decydują się na jasne, cieliste kolory, które idealnie pasują do większości stylizacji. Są również panie, które chętnie eksperymentują z lakierami 5w1 i przy ich pomocy tworzą na paznokciach u rąk i nóg niesamowite wzory. Semilac 5w1 kolory takie jak: nude, beż, czerwień, czerń, biel i róż zawsze będą na topie.

Czym się różnią te lakiery od innych?

Przede wszystkim klientki, które wypróbowały tego typu lakiery są zgodne co do tego, że teraz manicure hybrydowy trwa dosłownie kilka minut. Wystarczy bowiem na oczyszczoną, wypiłowaną i odtłuszczoną płytkę paznokcia położyć warstwę lakieru 5w1 i utrwalić w lampie LED lub UV zgodnie ze wskazówkami producenta.

Następnie dla uzyskania lepszego efektu i mocniejszego koloru można powtórzyć cały zabieg kilkakrotnie. Taki manicure z pewnością utrzyma się na paznokciach pań nawet do 3 tygodni w nienagannym stanie (bez jakichkolwiek odprysków, uszkodzeń itp.). Używanie lakierów 5w1 jest olbrzymią przyjemnością.

Rekomendowane artykuły